2012/01/18

#102 - wyniki candy

W zabawie udział wzięło 75 unikalnych komentarzy (pominęłam te podwójne, ale autorów oczywiście wzięłam pod uwagę). Bezstronne losowanie wybrało jako szczęśliwca nr...

33
Z moich wyliczeń wynika, że to anonim, ale co prawda pozostawił po sobie adres e-mail. Także skontaktuję się z nim osobiście - sunnyam@op.pl - gratuluję!

Drobny upominek otrzymuje ode mnie

Aga Czerkas

Nie było u mnie ostatnio żadnych nowości - niestety zmagam się z zaliczeniami, z naciskiem na zmagam ;) Na co komu rachunkowość...? Cały mój grajdoł cierpliwie na mnie czeka, a kolorki mnie codziennie kuszą, ale muszę się powstrzymać od tego pożeracza czasu.

Dziękuję wszystkim za udział, a także za życzenia urodzinowe. Ćwierćwiecze za mną!9 komentarzy:

 1. O rany ... taka miła wiadomość z samego rana :-) Baaardzo dziękuję!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję wygranym !!!

  Dziękuję za miłą zabawę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy19/1/12 10:36

  Ja również ogromnie dziękuję! Miło otrzymać takiego e-maila z rana, na pewno będę tu zaglądać :)

  SunnyAm

  OdpowiedzUsuń
 4. ależ ta sesja psuje wszystkie plany... :/ Jeszcze nie składałam życzeń, więc troszkę spóźnione ale szczere: radości życia, uśmiechu i wielu pomysłów na nowe wspaniałości, pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Oczywiście zazdrość mnie spala ,ale gratulacje, gratulacje dla szczęśliwych. Dzięki za zabawę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję zwyciężczyni :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja również serdecznie gratuluję, a Ciebie zapraszam do mnie na bloga- tam czeka prezent urodzinowy (troszkę spóźniony)ode mnie: WYGRAŁAŚ CANDY U MNIE ! Proszę o kontakt na maila: klaudia.maczewska@op.pl w sprawie nagrody :) Pozdrawiam i gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja również serdecznie gratuluję, a Ciebie zapraszam do mnie na bloga- tam czeka prezent urodzinowy (troszkę spóźniony)ode mnie: WYGRAŁAŚ CANDY U MNIE ! Proszę o kontakt na maila: klaudia.maczewska@op.pl w sprawie nagrody :) Pozdrawiam i gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń

Jeśli już trafiłaś/eś na moją stronę miło będzie przeczytać słowo uznania bądź krytyki :-)