2012/12/02

Biżuteryjki dla WOŚP #163

W tym roku tak jak i w poprzednim organizowana jest akcja na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Główną dowodzącą jest Marisella, która posiada także kilka sprawnych prawych rączek ;-)

Idea zrodziła na forum wizażowym. W ubiegłym roku dziewczyny podjęły się wykonania 7 bransoletek. Nie były to jednak zwykłe bransoletki. Każda z dziewczyn miała zrobić zawieszkę w swojej technice. I tak powstały charmsy sutaszowe, koralikowe, wrapowane, w metalu, z art clay i wiele wiele innych (których techniki nawet nie są mi znane).

Jak widzicie każda z nich jest inna i wyjątkowa. Bodajże tęczowa (pierwsza) została wylicytowana za bagatela 1600 zł. Popularność aukcji też przeszła najśmielsze oczekiwania dziewczyn - znalazły się w TOP 5 wszystkich aukcji na Allegro.

W tym roku zaplanowanych jest kilka projektów. Chyba najważniejszy projekt to wędrujący po Polsce naszyjnik "Wędraś", którego przygody możecie śledzić na blogu. Kolejny to "Tęczak" wykonany z sutaszu oraz "Miedziak". Chętnych było co niemiara, więc powstały również bransoletki. Jest już ich przeszło 20, a dziś powstała kolejna cukierkowa, do której można się jeszcze dopisać.

Mi również udało się w tym roku dołączyć i wykonam dwa elementy. Błękitna i jasnozieloną zawieszkę do cukierkowej i tęczowej bransoletki. Wszystko oczywiście będzie w koralikach. Póki co zdradzę, że wykorzystam Toho Treasure i nic więcej nie powiem.

Jeszcze raz zapraszam na bloga Biżuteryjki dla WOŚP. Do licytacji będę zachęcać juz w styczniu :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli już trafiłaś/eś na moją stronę miło będzie przeczytać słowo uznania bądź krytyki :-)